Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Lista statków wycieczkowych w Wyspa Księcia Leopoldzie - aktualne informacje o porcie i wskazówki dotyczące wycieczek dla miłośników wycieczek statkowych.

Wyspa Księcia Leopolda
w Kanadzie

Start Porty Kanada Wyspa Księcia Leopolda
Kanada

Wyspa Księcia Leopolda

Wskazówki dotyczące wycieczek na dzień w Wyspa Księcia Leopoldzie

Doświadcz Wyspa Księcia Leopoldę z niezapomnianymi atrakcjami wraz z naszym partnerem GetYourGuide. Oferta ta jest również idealnym pomysłem na prezent dla rodziny i przyjaciół, którzy planują odwiedzić Wyspa Księcia Leopoldę. Anulacje są możliwe do 24h przed rozpoczęciem aktywności (chyba że w opisie aktywności jest podane inaczej), z pełnym zwrotem ceny rezerwacji.

Rejsy do Wyspa Księcia Leopoldy

Chcesz podróżować do Wyspa Księcia Leopoldy statkiem wycieczkowym, czy po prostu chcesz wiedzieć, kiedy statek wycieczkowy zawinie tam? Tutaj znajdziesz przegląd statków wycieczkowych, które będą cumowały w porcie Wyspa Księcia Leopolda.

Zaplanowane wizyty statków w Wyspa Księcia Leopoldzie , Kanada
Data Statek Przyjazd Odjazd Szczegóły
12.08.2024 Monday, 12. Aug. 2024 Silver Endeavour godz. 07:30 godz. 18:00
17.09.2024 Tuesday, 17. Sep. 2024 SH Vega godz. 00:00 godz. 00:00
03.08.2025 Sunday, 03. Aug. 2025 Silver Endeavour godz. 07:30 godz. 13:30
07.09.2025 Sunday, 07. Sep. 2025 SH Vega godz. 00:00 godz. 00:00

Alle zeigen

Galeria: Wyspa Księcia Leopolda

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

- Dla Wyspa Księcia Leopoldy nie ma jeszcze dostępnych zdjęć.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z Wyspa Księcia Leopolda

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


Maritime AIS Data Wyspa Księcia Leopolda

Inne porty w odległości 300km od Wyspa Księcia Leopoldy

footer cruise ship