Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Statek AIDAstella armatora AIDA Cruises - zaplanowane przystanki i zdjęcia podróżnych
Start Statki AIDA Cruises AIDAstella
AIDA Cruises

AIDAstella

AIDAstella

AIDAstella to statek wycieczkowy armatora AIDA Cruises, który został zwodowany w 2012 roku. Ma długość 290 metrów, szerokość 32,2 metra i 12 pokładów. Z tych pokładów 8 jest dostępnych dla pasażerów.

Na AIDAstella znajduje się wiele atrakcji, które zapewniają gościom jeszcze więcej zabawy. Na pokładzie znajduje się szereg basenów i jacuzzi, a także klub fitness z zajęciami fitness i zajęciami grupowymi. Na pokładzie znajduje się również kilka restauracji, w tym restauracja w stylu bufetu, restauracja à la carte i restauracja grillowa. AIDAstella oferuje również szereg rozrywek, w tym kino, kasyno, dyskoteka i klub nocny.

Harmonogram dla statku AIDAstella

Z naszej listy można zobaczyć, w których portach planowo przypłynie statek wycieczkowy AIDAstella.

AIDAstella Przegląd portów/trasy
Data Port Przyjazd Odjazd
20.07.2024 Saturday, 20. Jul. 2024 Malaga godz. 08:30 godz. 18:00
21.07.2024 Sunday, 21. Jul. 2024 Kadyks godz. 08:00 godz. 17:00
22.07.2024 Monday, 22. Jul. 2024 Lissabon godz. 14:30 godz. 00:00
23.07.2024 Tuesday, 23. Jul. 2024 Lissabon godz. 00:00 godz. 16:00
25.07.2024 Thursday, 25. Jul. 2024 Cartagena godz. 10:00 godz. 17:00
26.07.2024 Friday, 26. Jul. 2024 Walencja godz. 08:00 godz. 17:00
27.07.2024 Saturday, 27. Jul. 2024 Barcelona godz. 08:30 godz. 17:30
28.07.2024 Sunday, 28. Jul. 2024 Palma de Mallorca godz. 04:30 godz. 00:00
30.07.2024 Tuesday, 30. Jul. 2024 Malaga godz. 08:30 godz. 18:00
31.07.2024 Wednesday, 31. Jul. 2024 Kadyks godz. 08:00 godz. 17:00
01.08.2024 Thursday, 01. Aug. 2024 Lissabon godz. 14:30 godz. 00:00
02.08.2024 Friday, 02. Aug. 2024 Lissabon godz. 00:00 godz. 16:00
04.08.2024 Sunday, 04. Aug. 2024 Cartagena godz. 10:00 godz. 17:00
05.08.2024 Monday, 05. Aug. 2024 Walencja godz. 09:00 godz. 17:00
06.08.2024 Tuesday, 06. Aug. 2024 Barcelona godz. 09:00 godz. 18:00
07.08.2024 Wednesday, 07. Aug. 2024 Maó godz. 09:00 godz. 19:00
08.08.2024 Thursday, 08. Aug. 2024 Palma de Mallorca godz. 04:30 godz. 00:00
10.08.2024 Saturday, 10. Aug. 2024 Olbia godz. 08:00 godz. 17:00
11.08.2024 Sunday, 11. Aug. 2024 Neapol godz. 09:00 godz. 18:30
12.08.2024 Monday, 12. Aug. 2024 Civitavecchia godz. 08:00 godz. 20:00
13.08.2024 Tuesday, 13. Aug. 2024 Livorno godz. 09:00 godz. 20:00
14.08.2024 Wednesday, 14. Aug. 2024 Cannes godz. 09:00 godz. 19:30
15.08.2024 Thursday, 15. Aug. 2024 Marsylia godz. 08:00 godz. 17:30
17.08.2024 Saturday, 17. Aug. 2024 Ibiza godz. 08:00 godz. 19:00
18.08.2024 Sunday, 18. Aug. 2024 Palma de Mallorca godz. 04:30 godz. 00:00
20.08.2024 Tuesday, 20. Aug. 2024 Ajaccio godz. 08:00 godz. 17:30
21.08.2024 Wednesday, 21. Aug. 2024 Civitavecchia godz. 08:00 godz. 20:00
22.08.2024 Thursday, 22. Aug. 2024 Neapol godz. 09:00 godz. 18:30
23.08.2024 Friday, 23. Aug. 2024 Messina godz. 10:00 godz. 19:00
24.08.2024 Saturday, 24. Aug. 2024 Valletta godz. 09:00 godz. 18:00

Pokaż wszystkie

Galeria: AIDAstella

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z AIDAstella

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


AIDAstella Videos

footer cruise ship