Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Statek Seven Seas Splendor armatora Regent Seven Seas - zaplanowane przystanki i zdjęcia podróżnych
Start Statki Regent Seven Seas Seven Seas Splendor
Regent Seven Seas

Seven Seas Splendor

Seven Seas Splendor

Seven Seas Splendor to luksusowy statek wycieczkowy armatora Regent Seven Seas, który został wybudowany w 2020 roku przez stocznię Fincantieri w Monfalcone, Włochy. Statek ma długość 335 metrów, szerokość 38 metrów i jest wyposażony w 13 pokładów, z których 12 jest dostępnych dla pasażerów.

Statek wycieczkowy Seven Seas Splendor oferuje wyjątkowe doświadczenia na pokładzie, w tym luksusowy spa, wybór restauracji, centrum fitness, kasyno, sale kinowe i biblioteki, a także specjalne atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw i klub dla dzieci. Na pokładzie znajdują się również luksusowe apartamenty i kabiny, które są wyposażone w specjalne udogodnienia, takie jak prywatne balkony, jacuzzi, minibary i obsługa pokoju.

Harmonogram dla statku Seven Seas Splendor

Z naszej listy można zobaczyć, w których portach planowo przypłynie statek wycieczkowy Seven Seas Splendor.

Seven Seas Splendor Przegląd portów/trasy
Data Port Przyjazd Odjazd
19.07.2024 Friday, 19. Jul. 2024 Paamiut godz. 10:30 godz. 18:00
20.07.2024 Saturday, 20. Jul. 2024 Qaqortoq godz. 07:00 godz. 17:00
21.07.2024 Sunday, 21. Jul. 2024 Narsaq godz. 07:00 godz. 17:00
24.07.2024 Wednesday, 24. Jul. 2024 Podstawowe informacje godz. 08:00 godz. 19:00
25.07.2024 Thursday, 25. Jul. 2024 Reykjavik godz. 06:00 godz. 18:00
26.07.2024 Friday, 26. Jul. 2024 Ísafjörður godz. 08:00 godz. 18:00
27.07.2024 Saturday, 27. Jul. 2024 Akureyri godz. 08:00 godz. 18:00
29.07.2024 Monday, 29. Jul. 2024 Runavik godz. 07:00 godz. 16:00
30.07.2024 Tuesday, 30. Jul. 2024 Lerwick godz. 09:00 godz. 17:00
31.07.2024 Wednesday, 31. Jul. 2024 Ålesund godz. 11:00 godz. 20:00
01.08.2024 Thursday, 01. Aug. 2024 Bergen godz. 09:00 godz. 21:00
02.08.2024 Friday, 02. Aug. 2024 Stavanger godz. 08:00 godz. 18:00
03.08.2024 Saturday, 03. Aug. 2024 Kristiansand godz. 08:00 godz. 19:00
04.08.2024 Sunday, 04. Aug. 2024 Oslo godz. 08:00 godz. 00:00
05.08.2024 Monday, 05. Aug. 2024 Oslo godz. 00:00 godz. 18:00
07.08.2024 Wednesday, 07. Aug. 2024 Amsterdam godz. 07:00 godz. 17:00
08.08.2024 Thursday, 08. Aug. 2024 Antwerpia godz. 10:00 godz. 00:00
09.08.2024 Friday, 09. Aug. 2024 Antwerpia godz. 00:00 godz. 12:00
10.08.2024 Saturday, 10. Aug. 2024 Le Havre godz. 07:30 godz. 17:45
12.08.2024 Monday, 12. Aug. 2024 Southampton godz. 07:00 godz. 17:00
13.08.2024 Tuesday, 13. Aug. 2024 Zeebrugge godz. 09:00 godz. 19:00
14.08.2024 Wednesday, 14. Aug. 2024 Dunkierka godz. 07:00 godz. 17:00
15.08.2024 Thursday, 15. Aug. 2024 Le Havre godz. 08:00 godz. 00:00
16.08.2024 Friday, 16. Aug. 2024 Le Havre godz. 00:00 godz. 00:00
17.08.2024 Saturday, 17. Aug. 2024 Le Havre godz. 00:00 godz. 19:00
18.08.2024 Sunday, 18. Aug. 2024 Cherbourg-Octeville godz. 04:00 godz. 00:00
19.08.2024 Monday, 19. Aug. 2024 Cherbourg-Octeville godz. 00:00 godz. 21:00
20.08.2024 Tuesday, 20. Aug. 2024 Southampton godz. 06:00 godz. 18:00
21.08.2024 Wednesday, 21. Aug. 2024 Saint-Malo godz. 09:00 godz. 18:00
22.08.2024 Thursday, 22. Aug. 2024 Falmouth godz. 07:00 godz. 17:00

Pokaż wszystkie

Galeria: Seven Seas Splendor

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

- Dla [HAFEN_GENITIVE] nie ma jeszcze dostępnych zdjęć.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z Seven Seas Splendor

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


footer cruise ship