Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Statek Royal Clipper armatora Star Clippers - zaplanowane przystanki i zdjęcia podróżnych
Start Statki Star Clippers Royal Clipper
Star Clippers

Royal Clipper

Royal Clipper

Statek wycieczkowy Royal Clipper jest własnością armatora Star Clippers i został zbudowany w 2000 roku. Jest to jedyny statek wycieczkowy na świecie o klasycznej budowie żaglowej. Ma długość 142 metrów, szerokość 18 metrów i posiada 5 pokładów. 4 z nich jest dostępne dla pasażerów.

Royal Clipper posiada wiele atrakcji na pokładzie, w tym jacuzzi, salon spa, korty tenisowe i restaurację, a także duży basen i taras do opalania. Na pokładzie znajduje się również sala konferencyjna, a także biblioteka, klub nocny i sklep z pamiątkami.

Harmonogram dla statku Royal Clipper

Z naszej listy można zobaczyć, w których portach planowo przypłynie statek wycieczkowy Royal Clipper.

Royal Clipper Przegląd portów/trasy
Data Port Przyjazd Odjazd
19.06.2024 Wednesday, 19. Jun. 2024 Wenecja godz. 00:00 godz. 00:00
20.06.2024 Thursday, 20. Jun. 2024 Rovinj godz. 00:00 godz. 00:00
21.06.2024 Friday, 21. Jun. 2024 Piran godz. 00:00 godz. 00:00
22.06.2024 Saturday, 22. Jun. 2024 Wenecja godz. 00:00 godz. 00:00
23.06.2024 Sunday, 23. Jun. 2024 Zadar godz. 00:00 godz. 00:00
24.06.2024 Monday, 24. Jun. 2024 Hvar godz. 00:00 godz. 00:00
25.06.2024 Tuesday, 25. Jun. 2024 Dubrownik godz. 00:00 godz. 00:00
26.06.2024 Wednesday, 26. Jun. 2024 Kotor godz. 00:00 godz. 00:00
27.06.2024 Thursday, 27. Jun. 2024 Vis godz. 00:00 godz. 00:00
28.06.2024 Friday, 28. Jun. 2024 Rovinj godz. 00:00 godz. 00:00
29.06.2024 Saturday, 29. Jun. 2024 Wenecja godz. 00:00 godz. 00:00
30.06.2024 Sunday, 30. Jun. 2024 Zadar godz. 00:00 godz. 00:00
01.07.2024 Monday, 01. Jul. 2024 Hvar godz. 00:00 godz. 00:00
02.07.2024 Tuesday, 02. Jul. 2024 Dubrownik godz. 00:00 godz. 00:00
03.07.2024 Wednesday, 03. Jul. 2024 Kotor godz. 00:00 godz. 00:00
04.07.2024 Thursday, 04. Jul. 2024 Vis godz. 00:00 godz. 00:00
05.07.2024 Friday, 05. Jul. 2024 Rovinj godz. 00:00 godz. 00:00
06.07.2024 Saturday, 06. Jul. 2024 Wenecja godz. 00:00 godz. 00:00
07.07.2024 Sunday, 07. Jul. 2024 Rovinj godz. 00:00 godz. 00:00
08.07.2024 Monday, 08. Jul. 2024 Hvar godz. 00:00 godz. 00:00
09.07.2024 Tuesday, 09. Jul. 2024 Dubrownik godz. 00:00 godz. 00:00
10.07.2024 Wednesday, 10. Jul. 2024 Kotor godz. 00:00 godz. 00:00
11.07.2024 Thursday, 11. Jul. 2024 Korfu godz. 00:00 godz. 00:00
13.07.2024 Saturday, 13. Jul. 2024 Taormina godz. 00:00 godz. 00:00
14.07.2024 Sunday, 14. Jul. 2024 Sorrento godz. 00:00 godz. 00:00
15.07.2024 Monday, 15. Jul. 2024 Ponza godz. 00:00 godz. 00:00
15.07.2024 Monday, 15. Jul. 2024 Palmarola godz. 00:00 godz. 00:00
16.07.2024 Tuesday, 16. Jul. 2024 Civitavecchia godz. 00:00 godz. 00:00
17.07.2024 Wednesday, 17. Jul. 2024 Portoferraio godz. 00:00 godz. 00:00
18.07.2024 Thursday, 18. Jul. 2024 Calvi godz. 00:00 godz. 00:00

Pokaż wszystkie

Galeria: Royal Clipper

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

- Dla [HAFEN_GENITIVE] nie ma jeszcze dostępnych zdjęć.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z Royal Clipper

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


Inne statki armatora Star Clippers

 

footer cruise ship