Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Passage Icy Arm Fjord

Icy Arm Fjord
w Kanadzie

Start Porty Kanada Icy Arm Fjord
Kanada

Icy Arm Fjord

Chociaż ten "port" jest często uwzględniany w planach wielu rejsów wycieczkowych, Icy Arm Fjord jest zwykle przejściem, a nie regularnym portem, w którym statek cumuje i pasażerowie mogą zejść na ląd. Niemniej jednak, przejście to jest szczególne, ponieważ często oferuje unikalny widok do podziwiania. W związku z tym mamy tylko jeden wskazówka dla Ciebie tutaj: Ciesz się czasem na pokładzie i delektuj się widokiem.

Rejsy do Icy Arm Fjord

Chcesz podróżować do Icy Arm Fjord statkiem wycieczkowym, czy po prostu chcesz wiedzieć, kiedy statek wycieczkowy zawinie tam? Tutaj znajdziesz przegląd statków wycieczkowych, które będą cumowały w porcie Icy Arm Fjord.

Zaplanowane wizyty statków w Icy Arm Fjord, Kanada
Data Statek Przyjazd Odjazd Szczegóły
31.07.2024 Wednesday, 31. Jul. 2024 LE BOREAL godz. 00:00 godz. 00:00
16.08.2024 Friday, 16. Aug. 2024 LE BOREAL godz. 00:00 godz. 00:00
14.08.2025 Thursday, 14. Aug. 2025 LE BOREAL godz. 00:00 godz. 00:00
30.08.2025 Saturday, 30. Aug. 2025 LE LYRIAL godz. 00:00 godz. 00:00

Pokaż wszystkie

Galeria: Icy Arm Fjord

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

- Dla Icy Arm Fjord nie ma jeszcze dostępnych zdjęć.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z Icy Arm Fjord

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


Inne porty w odległości 300km od Icy Arm Fjord

footer cruise ship