Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator Statek Seabourn Pursuit armatora Seabourn - zaplanowane przystanki i zdjęcia podróżnych
Start Statki Seabourn Seabourn Pursuit
Seabourn

Seabourn Pursuit

Seabourn Pursuit

Seabourn Pursuit jest nowym statkiem wycieczkowym armatora Seabourn, który został zbudowany w 2020 roku. Jest to luksusowy statek z długością 199 m, szerokością 25 m i 8 pokładami. Z tych 8 pokładów, 7 jest dostępnych dla pasażerów. Statek został zaprojektowany z myślą o luksusowej podróży. Wnętrza są wykończone w wysokim standardzie, a pokłady wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Na pokładzie znajduje się duży basen, centrum spa, ogród ziołowy, restauracja, kawiarnia i sala fitness. Statek oferuje również szeroki wybór atrakcji na pokładzie, w tym zajęcia z jogi, zajęcia z kuchni, koncerty na żywo i wiele innych.

Harmonogram dla statku Seabourn Pursuit

Z naszej listy można zobaczyć, w których portach planowo przypłynie statek wycieczkowy Seabourn Pursuit.

Seabourn Pursuit Przegląd portów/trasy
Data Port Przyjazd Odjazd
19.07.2024 Friday, 19. Jul. 2024 Zatoka Vansittart godz. 09:00 godz. 17:00
20.07.2024 Saturday, 20. Jul. 2024 Rzeka King George godz. 07:00 godz. 17:00
22.07.2024 Monday, 22. Jul. 2024 Darwin godz. 07:00 godz. 00:00
24.07.2024 Wednesday, 24. Jul. 2024 Rzeka King George godz. 07:00 godz. 17:00
25.07.2024 Thursday, 25. Jul. 2024 Zatoka Vansittart godz. 07:00 godz. 15:00
27.07.2024 Saturday, 27. Jul. 2024 Hunter River godz. 07:00 godz. 17:00
28.07.2024 Sunday, 28. Jul. 2024 Zatoka Kuri godz. 07:00 godz. 17:00
29.07.2024 Monday, 29. Jul. 2024 Montgomery Reef godz. 07:00 godz. 12:00
30.07.2024 Tuesday, 30. Jul. 2024 Zatoka Talbot godz. 07:00 godz. 17:00
31.07.2024 Wednesday, 31. Jul. 2024 Lacepedeinseln godz. 07:00 godz. 17:00
01.08.2024 Thursday, 01. Aug. 2024 Broome godz. 07:00 godz. 00:00
02.08.2024 Friday, 02. Aug. 2024 Lacepedeinseln godz. 07:00 godz. 17:00
03.08.2024 Saturday, 03. Aug. 2024 Zatoka Talbot godz. 07:00 godz. 17:00
04.08.2024 Sunday, 04. Aug. 2024 Montgomery Reef godz. 07:00 godz. 12:00
05.08.2024 Monday, 05. Aug. 2024 Zatoka Kuri godz. 07:00 godz. 17:00
06.08.2024 Tuesday, 06. Aug. 2024 Hunter River godz. 07:00 godz. 17:00
08.08.2024 Thursday, 08. Aug. 2024 Zatoka Vansittart godz. 09:00 godz. 17:00
09.08.2024 Friday, 09. Aug. 2024 Rzeka King George godz. 07:00 godz. 17:00
11.08.2024 Sunday, 11. Aug. 2024 Darwin godz. 07:00 godz. 17:00
14.08.2024 Wednesday, 14. Aug. 2024 Wyspa Gam godz. 07:00 godz. 17:00
15.08.2024 Thursday, 15. Aug. 2024 Wyspa Wajag godz. 06:00 godz. 18:00
16.08.2024 Friday, 16. Aug. 2024 Misool godz. 07:00 godz. 18:00
18.08.2024 Sunday, 18. Aug. 2024 Agats godz. 06:00 godz. 22:00
22.08.2024 Thursday, 22. Aug. 2024 Wyspa Samarai godz. 09:00 godz. 18:00
23.08.2024 Friday, 23. Aug. 2024 Wyspa Panapompom godz. 07:00 godz. 17:00
25.08.2024 Sunday, 25. Aug. 2024 Honiara godz. 07:00 godz. 00:00
26.08.2024 Monday, 26. Aug. 2024 Wyspa Pavuvu godz. 07:00 godz. 17:00
29.08.2024 Thursday, 29. Aug. 2024 Kitava godz. 06:00 godz. 17:00
31.08.2024 Saturday, 31. Aug. 2024 Rabaul godz. 07:00 godz. 23:00
01.09.2024 Sunday, 01. Sep. 2024 Garove godz. 13:00 godz. 17:00

Pokaż wszystkie

Galeria: Seabourn Pursuit

Zdjęcia autorstwa fanów rejsów dla fanów rejsów!
Podziel się swoimi najlepszymi zdjęciami ze społecznością i odkryj autentyczne obrazy od podróżników, którzy już tam byli.

- Dla [HAFEN_GENITIVE] nie ma jeszcze dostępnych zdjęć.

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z Seabourn Pursuit

Podziel się swoimi zdjęciami z wakacji z społecznością i zainspiruj innych, aby podzielili się swoją następną przygodą!

Istnieją kilka podstawowych zasad do przestrzegania

.
  1. Zdjęcie powinno być wykonane przez siebie (autora) i pasować do obecnej kategorii.
  2. Zdjęcie nie powinno pokazywać osób, które nie wyrażają zgody na opublikowanie. Wyjątek stanowią osoby, które pojawiają się tylko jako dodatek na zdjęciu. Przykład tego wyjątku znajdziesz [tutaj].
  3. Zdjęcie nie powinno pokazywać chronionych budynków, dzieł sztuki ani innych chronionych obiektów, chyba że architektura jest widoczna z publicznej ulicy lub placu i zdjęcie zostało wykonane z takiego publicznie dostępnego miejsca. To samo dotyczy dzieł sztuki w przestrzeni publicznej, które są trwale zamontowane (wolność panoramy).
  4. Oczywiście należy zadbać o to, aby Twoje zdjęcia nie były dyskryminacyjne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie.

Wgraj zdjęcie

Zrób/wybierz zdjęcie   lub przeciągnij i upuść tutaj

Niepubliczne informacje¹:

Przez przesyłanie zdjęć na stronę internetową portguide.pl, użytkownik oświadcza, że jest autorem prac i że są one wolne od praw osób trzecich. Autor niniejszym udziela DEVEY DIGITAL Inh. Oliver Devey nie wyłącznej licencji na wykorzystanie zdjęć na swoich stronach internetowych. Jednak użytkownik pozostaje jedynym właścicielem zdjęć i ma prawo do odwołania udzielonej licencji w dowolnym momencie. Nie przysługuje żadne prawo do publikacji zdjęć. Operator zastrzega sobie prawo do niepublikowania zdjęć, jeśli naruszają one obowiązujące prawo lub wytyczne. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek roszczenia osób trzecich związane z wykorzystaniem zdjęć.

¹Jeśli użytkownicy przesyłają zdjęcia, udostępniając je na własną inicjatywę, wraz z właściwym plikiem obrazu w obniżonej rozdzielczości (1280x720 pikseli) przez czas trwania umowy licencyjnej zostaną przechowane również imię i nazwisko autora. Dane osobowe te nie będą publikowane i nie będą wykorzystywane w celach reklamowych ani nie będą udostępniane osobom trzecim. Informacje te są wymagane w celu umożliwienia legitymizacji autora dzieła, na przykład w przypadku żądań zmiany w późniejszym czasie.

Nota dotycząca płci: Ze względu na czytelność tekstu wybrano formę męską, chociaż informacje odnoszą się do obu płci.


footer cruise ship